Bezpečnost tokenů

Tokeny střežíme jako ty nejvzácnější rostliny

GiveGet®token je kryt penězi

Token je krytý námi poskytovanou likviditou (tokeny vykupujeme a prodáváme). V dalších etapách ekosystému plánujeme také přidání likvidity v decentralizovaných burzách. A navíc i využití tokenizace assetů z reálného světa, které budou sloužit jako podkladové aktivum v DeFi.

Infografika tokeny

Zároveňje volně obchodovatelný

GiveGet® token je od začátku koncipován jako nástroj, který vám umožní jednoduchý vstup do decentralizovaného světa a zároveň zhodnocuje vaši investici.

V dalších fázích projektu budete mít možnost token volně obchodovat na decentralizovaných trzích, platit s ním služby a využít ho jako zajištění pro půjčky. Pokud chcete vědět více o decentralizovaných burzách, podívejte se na záložku Obchodování na DEX ».

Bezpečnostplatformy jako takové

Infografika bezpečnost

Všechny transakce zpracovávají naše servery, proto je potřeba myslet i na ně – naše zaměření na bezpečnost tedy nekončí u tokenů. Proto naše servery pravidelně aktualizujeme, aplikujeme bezpečnostní záplaty a revidujeme jejich nastavení. Pro komunikaci mezi vámi a naším serverem samozřejmě používáme protokol HTTPS.

Využíváme nástroje společnosti OpenZeppelin, které jsou standardem pro bezpečné blockchainové aplikace – tuto službu využívají i přední blochainové společnosti jako například coinbase.com (největší kryptoměnová burza). Tyto nástroje dokonce využívá i samotná ethereum.foundation, což je organizace starající se o vývoj Etherea.

Navíc své servery máme neustále pod dohledem, monitoring 24/7 sleduje jejich aktivitu a upozorňuje na neobvyklé chování. Kromě toho zašifrované zálohy dat ukládáme na úložištích které se nacházejí v různých geografických lokacích.

Pro přístup do uživatelského účtu si klienti můžou zapnout i dvoufázové ověření.

Top