Obchodování na DEX

Kdo nechce, nemusí – rozhodnutí je na vás

BUDOUCNOSTOBCHODOVÁNÍ TOKENU NA DEX

GiveGet® token lze stejně jako klasické měny, komodity, služby apod. směňovat, a tím dosáhnout potřebné likvidity. Token v rámci svého vývoje a definovaných etap počítá s těmito variantami směny (za jiné tokeny, coiny, NFT apod.) a obchodování:

Defi

1.Zahájení prodeje/výkupu tokenů provozovatelem

Možnost směny GiveGet® tokenů za CZK, EUR, USD bude možné již v rámci II. etapy, a to prostřednictvím odkupu společností REVENTO PPS a.s. za cenu definovanou v uživatelském účtu.

V této části může vlastník GiveGet® tokenu začít dávat pokyn k prodeji nebo dalšímu nákupu prostřednictvím svého uživatelského účtu. Cena takové transakce se vždy přepočítá aktuálním kurzem.

2.Otevření obchodovatelnosti s DeFi

Možnost směny a obchodování GiveGet® tokenů na DEX (decentralizovaných burzách) může investor od konce III. etapy, a to přes internetové platformy uniswap.org či sushi.com.

V této části může investor bez omezení nabízet GiveGet® token jiným investorům výměnou za kryptoměny (případně jiné tokeny), což mu dává možnost dále rozvíjet a diverzifikovat své portfolio.

3.Platby za služby a produkty ekosystému

Možnost využití GiveGet® tokenů k úhradě služeb nebo produktů klientů platformy Revento.cz je v plánu v rámci V. etapy.

Modelový příklad: Bude-li klientem ekosystému REVENTO například prodejce bot, pak vlastník GiveGet® tokenu bude moci za takové boty zaplatit GiveGet® tokenem.

4.Otevřené obchodování na DEX

GiveGet® tokeny bude možné využívat k obchodování na decentralizovaných burzách (DEX) a využívat je jako běžné platidlo pro úhradu služeb nebo produktů v ČR i zahraničí ve VI.–X. etapě.

Dále bude například možné GiveGet® token nabídnout za předem stanovený úrok jinému investorovi, vzít si jeho prostřednictvím půjčku a zhodnocením platit splátky nebo si jen vybrat peníze u jiného poskytovatele stablecoinu.

Coiny a tokeny
Top